Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
  • Restaurace

Restaurace

Ochutnejte naši vyhlášenou česněčku a další speciality

Kuchyni restaurace na Kleti vede zkušený šéfkuchař Václav Mráz, který pro vás se svým týmem připravuje denně čerstvá hotová jídla české i mezinárodní kuchyně. Kromě toho má restaurace ve své stálé nabídce klasická česká jídla, která jsou turisty nejvíce vyžadována - nikdy nechybí česnečka, řízek nebo smažený sýr.

Restaurace na Kleti je jako stvořená pro pořádání firemních večírků i abiturienských sjezdů. Pro firmy máme k dispozici oddělený salonek pro cca 50 lidí, kde je možné pořádat několikadenní školení. Salonek je vybaven velkou LCD televizí, ke které je možné připojit počítač, dále je v celém objektu vysokorychlostní wifi internetové připojení.

Salonek na Kleti je také velice vhodný pro pořádání svatebních hostin. Již mnoho šťastných párů začalo svou společnou pouť životem právě u nás. Se starostou městyse Křemže panem ing. Josefem Troupem je možné dohodnout pořádání svatebního obřadu přímo na vrcholu Kleti nebo na rozhledně.

Pro další informace nám napište na info@klet.com nebo zavolejte +420 724 700 300.

 

výborná gulášová polévka

labužnický nakládaný hermelín